Soydemir Grup

Soydemir Lastikpark olarak 2013 yılında şirketimiz bünyesinde hizmete giren firmamız, garantili ve uygun fiyat politikasını müşteri odaklı çalışma prensibiyle biraraya getiren anlayışıyla bölgedeki önemli lastik firmaları arasındadır.

17 Markayı bünyesinde bulunduran firmamız, müşterilerimizin beklentilerini boşa çıkarmadan hesaplı fiyat politikasıyla halkımızın hizmetindedir.

 lastikpark

* Her ihtiyaca uygun 17 farklı Dünya Markası lastiği sadece LastikPark'da bir arada bulabilirsiniz.

* Çünkü; En Yüksek Kalite, Orta segment ve Ekonomik segment olmak üzere her fiyat seviyesinde ürünü sadece LastikPark'da bir arada bulabilirsiniz.

* Lastik dışında her araca uygun JANT modellerini LastikPark'da bulabilirsiniz.

* LastikPark'da sadece birçok ürünü bir arada bulmazsınız, aldığınız üründen en üst seviyede performans elde etmenizi sağlayacak servisleri de bir arada bulabilirsiniz.

* Tüm bayi ve son tüketici ihtiyaçlarını en uygun şartlarla sağlamak için Genel Merkezimizde 43 kişi dünya lastik piyasalarını analiz edip, müşterilerimize sunmak için çalışmaktadır.

* Yıllarını sektöre vermiş 200'ün üzerinde lastik bayi, çok markalı LastikPark konsepti ve tabelası altında çalışmayı tercih etti...

01-michelin-r 02-Goodyear-r 03-Pirelli-r
04-Continental 06-Sava-r 09-tigar-r
12-Federal-r 14-Hercules-r 15-SumoFirenza-r
16-Goodride-r mitas-r aurora
riken   vredestein