Soydemir Grup

haber17

Akhisar’da uzun yıllardan bu yana çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Soydemir Grup LTD ŞTİ Oto Yıkama, yağlama , Oto lastik tamir ve bakım servislerini de Akhisarlıların hizmetine açtı.

Karaosmanoğlu Sanayi Sitesi 15 sokak no; 165’te hizmete açılan Soydemir Araç Bakım servislerinin açılış törenine Akhisar Kaymakamı Kaan Peker, Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ali Velestin, İlçe Emniyet Müdürü Engin Pınari Akhisar Ak Parti İlçe Başkanı İ.Hakkı Şenyiğit, MHP İlçe Başkanı İbrahim Uğurlu, daire amirleri, siyasi parti ve dernek mensupları ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

Bugüne kadar şehir içinde ve dışında birçok yükü olanla, yükü taşıyanı buluşturduklarını belirten Soydemir, 9 araçlarıyla da hizmet verdiklerini sitenin de ilk açılığı günden bu yana büyük ilgi görüdüğünü söyledi.

Akhisar İlçe Müftüsü Ramazan Orhanlı’nın duası ve Akhisar Kaymakamı Kaan Peker’in açılış konuşması ile gerçekleştirilen açılış töreninin ardından konuklara pilav ikram edildi. Konukları kapıda karşılayan İşletme sahibi Oktay Soydemir’de konuşmasında açılış törenine katılan herkese teşekkür etti.