Soydemir Grup

20140506 220851Akhisar’da hizmet sektöründe hizmet eden Soydemir geleneğini bozmadı. Soydemir Lastik, Nakliye, Hafriyat ve Kömür ticaretinde de Akhisarlılara hizmet ediyor. Kış ay’ının bitmesi yaz mevsimine girdiğimiz şu günlerde yine her yıl olduğu gibi bu yılda Soydemir Kömür geleneği bozmadı.

Kışa girer iken gelen zamlardan sonra vatandaşı düşünerek zam yapmadan vatandaşa yeni kış için yakacak kömür ihtiyacını karşılayabilmesi için kampanya yaptı. Yeni sezon için Zamsız fiyatlarını açıklayan Soydemir Kömür ister peşin, ister kredi kartına 6, ister emekli, işçiye 6 taksit kömür satışlarına başladı.

Zamsız olarak açıklanan kömür fiyatları ise şöyle oluştu 1 Ton Kısrakdere Mavi torba 460, Lavar Kırmızı Torba 420 ve Fındık 420 TL. Olarak belirlendi. Bu fiyatlar kısa bir süre geçerli olacağı belirtildi.

Kış gelmeden kömürünü hazırlamak isteyenler bu fırsattan yararlanabilmeleri için Soydemir Kömür’e müracaat ederek isimlerini ve adreslerini yazdırdıkları takdirde indirimli ve zamsız fiyattan yararlanabilecekler.