Soydemir Grup

DSC 00042002 yılındaki açmış oldukları Soma Kömür leri ana bayiliğinden sonra nakliyeciliğe giren Soydemir ticaret kaliteli ürün olan yazlık, kışlık ve dört mevsim her ebat oto lastikleri ile hizmetine devam eder iken yeni oladığı kepce ve kamyonları ile hafriyat işine de başladı.

 

2002 yılında Soydemir kömür ticaret olarak başlayan Soydemir Madencilik Ltd.ti. Yönetim kurulu başkanı Oktay Soydemir “2002 yılında ilk olarak Soma Kömürleri ana bayii liği ile başladığımız hizmetlerimize her geçen gün yenilerini ekleyerek faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Kömürden sonra nakliye, oto lastikleri ile hizmet eder iken biz vatandaşımıza dah iyi daha güzel her türlü niye hizmet vermeyelim, bizde hizmette sınır yok diyerek 15 kişilik kadromuz ile ve yeni aldığımız kepçe, kamyon ve ekipmanlar ile hafriyat işine başladık. Vatandaşlarımızın yıkım, temiz ve pis su boru kanalı gibi birçok hizmette bizde varız diyerek yola çıktık.

Amacımız önümüzdeki zaman sürecinde bir nebze olsun hem bir kişi fazla çalıştırmak hem vatandaşlarımıza kaliteli güvenilir güler yüzlü personelimiz ile hizmet etmek için daha hedef ve çalışmalarımız devam edecek” dedi.