Soydemir Grup

20140506 220851Akhisar’da hizmet sektöründe hizmet eden Soydemir geleneğini bozmadı. Soydemir Lastik, Nakliye, Hafriyat ve Kömür ticaretinde de Akhisarlılara hizmet ediyor. Kış ay’ının bitmesi yaz mevsimine girdiğimiz şu günlerde yine her yıl olduğu gibi bu yılda Soydemir Kömür geleneği bozmadı.

DSC 00042002 yılındaki açmış oldukları Soma Kömür leri ana bayiliğinden sonra nakliyeciliğe giren Soydemir ticaret kaliteli ürün olan yazlık, kışlık ve dört mevsim her ebat oto lastikleri ile hizmetine devam eder iken yeni oladığı kepce ve kamyonları ile hafriyat işine de başladı.

 

1Akhisar'da Hilaliye caddesi 151 sokakta 26 numarada hizmet vermekte olan Soydemir Kömür Ticaret' den müşterilerine indirim kuponlu satış sunuyor. Soma Linyit kömürleri satışını sunan Soydemir Ticaret, Pehlivanoğlu Marketler Zinciri ile yaptığı anlaşma ile 10 TL' lik indirim kuponu ile müşterilerine hizmet veriyor.

haber17

Akhisar’da uzun yıllardan bu yana çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Soydemir Grup LTD ŞTİ Oto Yıkama, yağlama , Oto lastik tamir ve bakım servislerini de Akhisarlıların hizmetine açtı.

Karaosmanoğlu Sanayi Sitesi 15 sokak no; 165’te hizmete açılan Soydemir Araç Bakım servislerinin açılış törenine Akhisar Kaymakamı Kaan Peker, Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ali Velestin, İlçe Emniyet Müdürü Engin Pınari Akhisar Ak Parti İlçe Başkanı İ.Hakkı Şenyiğit, MHP İlçe Başkanı İbrahim Uğurlu, daire amirleri, siyasi parti ve dernek mensupları ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

Bugüne kadar şehir içinde ve dışında birçok yükü olanla, yükü taşıyanı buluşturduklarını belirten Soydemir, 9 araçlarıyla da hizmet verdiklerini sitenin de ilk açılığı günden bu yana büyük ilgi görüdüğünü söyledi.

DSC 0033Akhisar’da Hürriyet Mahallesi 15 Sokak da kömür ve nakliyat hizmeti veren Soydemir Ltd Şti şimdide lastik sektöründe hizmet yapmaya başladı.

Soydemir Lastik park işletme sahibi Rafet Soydemir yaptığı açıklamada; 2002 yılından bu yana kömür sektöründe bir marka haline geldik. 2009 yılında bu yana da Soydemir nakliyat hizmeti vermekteyiz. Yeni kurduğumuz Lastik Park “BİZE DANIŞMADAN LASTİK ALMAYIN” sloganımız ile lastik sektöründe de hizmet vermeye başladık. Hankok, Pirelli ,Michelin, Aurora, Tigar, Goodyear, Continental ve diğer tüm marka lastik çeşitleri firmamızda mevcuttur. Ayrıca Lastik takıp sökmede ücret olup yol yardımımız da firmamızda mevcuttur

DSC 18081Uzun yıllar Hürriyet Mahallesi 15 Sokak kömür ve nakliyat hizmeti veren Soydemir Ltd Şti şimdide lastik sektöründe hizmet vermeye başladı.Milliyetci Hareket Partisi İlçe Başkanı Ali Çavdar Belediye Başkan A.Adayı Türkay Girgin ve yönetim kurulu üyelerinle açılışa katıldı .

EMR 4433Kış lastiği uygulaması hayata geçti fakat vatandaşlarımızın aklındaki sorular ve hangi araçlara kış lastiği takılması hususundaki konular netleşmedi.

Son bir kaç günde içinde olduğu soğuk hava dalgası ve değişen kanunla birlikte gündemde ciddi yer sahibi olan kış lastiği kullanımı hakkında araç sahipleri ne kadar bilgili?